• Promocje zestawów JESIEŃ 2017:
  • zestawy wytaczarskie D'Andrea 
  • zestawy narzędzi ProCUTter
  • zestawy gwintowników FIT DC Swiss
Kontakt

Biuro Tools:
Prezes: Jacek Golda
Sekretariat:

 e-mail: tools@toolswro.com.pl
 
Dział Logistyki – biuro:
Kierownik ds. Logistyki – Agnieszka Richter
tel. kom. 605 544 487 

e-mail: a.richter@toolswro.com.pl
 
Dział Techniczno-Handlowy:
Dyrektor Techniczny – Rafał Wujczak 

 e-mail: r.wujczak@toolswro.com.pl

Specjaliści ds. Produktów
Tomasz Menc
tel. kom. 663882727

e-mail: t.menc@toolswro.com.pl
Tomasz Golda
tel.kom. 667 788 399
e-mail: t.golda@toolswro.com.pl
 
Dział Produkcji:
Kierownik – Jacek Szaustuk 

 e-mail: j.szaustuk@toolswro.com.pl
 B+R - Łukasz Bielica
e-mail: l.bielica@toolswro.com.pl

Księgowość:
Katarzyna Borowska

e-mail:  k.borowska@toolswro.com.pl

woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie


Szef Regionu - Arkadiusz Kaszyński

tel. kom. 601 44 32 14, a.kaszynski@toolswro.com.pl

Emil Weber

tel. kom. 607 44 00 70, e.weber@toolswro.com.pl

woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie


Dameks

Piotr Żółkiewicz

tel. kom. 607 039 008

Marcin Wollchlaeger

tel. kom. 667 961 175

dameks@dameks-narzedzia.com.pl

woj. łódzkie, mazowieckie, podlaskie


Tomasz Dyba

tel. kom. 530 54 55 04, tomasz.dyba@toolswro.com.pl

Władysław Lubiński

tel. kom. 601 07 65 55, w.lubinski@toolswro.com.pl

woj. dolnośląskie, opolskie


Szef Regionu - Damian Wawrzewski

tel. kom. 605 54 44 89, d.wawrzewski@toolswro.com.pl

tel. kom. 783 101 770

woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie


Szef Regionu – Artur Fedaczyński

kom. 601 59 21 72, a.fedaczynski@toolswro.com.pl

Łukasz Żychowicz

tel. kom. 607 44 00 71, l.zychowicz@toolswro.com.pl

woj. lubelskie, podkarpackie


Szef Regionu - Krzysztof Malinowski

tel. kom. 697 97 95 77, k.malinowski@toolswro.com.pl

Maciej Hajduk

tel. kom. 783 101 795, m.hajduk@toolswro.com.pl